זכויות יוצרים

About us

זכויות יוצרים

לשומן ושות’ ניסיון רב בפעילות עם מותגים מובילים בארץ ובחו”ל, אנו מתמחים בתחומים רבים בזיוף, פיראטיות, מחלוקות על דומיינים ואכיפה והגנה על מותגים, בין אם בישראל ובין אם כחלק מאנטי-פיראטיות בינלאומית. לקוחותינו פועלים במגוון רחב של מגזרים הכוללים מוצרים אלקטרוניים, אופנה, מותגי יוקרה, תכשיטים, צעצועים ובגדים.

עורכי הדין שלנו מספקים סיוע משפטי במאבק בזיוף של מותגים. אנו מייצגים את לקוחותינו בפני רשות המכס ומערכת בתי המשפט בישראל מרגע הדיווח על חשד ליבוא מוצרים המפרים סימני מסחרי או עיצוב תעשייתי. אנו עוקבים אחר השוק הפיזי והשוק האינטרנטי כדי למצוא זיופים של המוצרים המקוריים של לקוחותינו. שומן ושות’ פועלת כמנחה, לרוב פועלת בשם בעל הזכויות, להשלמת בקשות מכס. בנוסף שומן ושות’ מטפלים בכל הפרוצדורה של תפיסת המוצרים המזויפים, כולל כל תקשורת שצריך לנהל, דגימות שצריך לאסוף, אחסון המוצרים המזויפים והרס המוצרים המזויפים.

שומן ושות’ שותפים של רשת REACT נגד זיופים בישראל. באמצעות רשת בינלאומית רחבה זו אנו יכולים להציע מגוון רחב של שירותים משפטיים הקשורים למעצר של סחורות מזויפות שיובאו לישראל וייצוג משפטי בתהליך התביעות.

צרו איתנו קשר

למידע נוסף אנא צרו קשר

טל’: 972-581-3760+| פקס: 972-581-5432+

לינקדאין: Schuman-law | אימייל: Schuman@schumanlaw.co.il

 
Scroll to top
Skip to content